HAFT

Haft uznawany jest za jedną z najstarszych technik ozdabiania odzieży, uważany jest też za technikę najszlachetniejszą i zarazem oferującą najlepszą jakość. Jeśli zastosowane zostaną odpowiednie nici, wykazuje on znakomitą odporność na gotowanie i pranie chemiczne.

SITODRUK

Sitodruk, jako metoda znakowania ma swój początek na Dalekim Wschodzi, gdzie przed wiekami ręcznie ozdabiano w ten sposób kimona. Dzisiaj sitodruk jest już zautomatyzowany. Korzystając z tej metody można drukować jedno lub wielokolorowe wzory, nie ograniczając się specjalnie rodzajem materiału pod druk. Niewątpliwą zaletą sitodruku jest jego wszechstronność w użyciu oraz duża trwałość i wytrzymałość na czynniki atmosferyczne. Technika ta pozwala na zadruk dużych powierzchni.

SITODRUK TRANSFEROWY

W sitodruku transferowym wzór wykonywany jest na specjalnym papierze lub folii transferowej, z której następnie może zostać przeniesiony przy pomocy specjalnej prasy transferowej na docelowy materiał produktu. Znakowanie tą metodą jest bardzo efektowne.

NADRUK ODBLASKOWY SREBRNY

Technika bardzo ciekawa, stosowana wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie sobie odpowiedniej widoczności. Możliwy jest nadruk zarówno w formie tradycyjnych pasów, jak i bardziej skomplikowanych form jak loga czy napisy.

SUBLIMACJA

Polega na przetransferowaniu pigmentu pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą. Szczególnie polecana w przypadku oddychających koszulek sportowych.

   
   

Dysponujemy rozbudowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantującym szybką realizację przy zachowaniu najwyższej jakości zdobienia. Zmotywowany i zaangażowany zespół pracujący w trybie zmianowym składa się z pracowników dysponujących bogatą wiedzą i dużym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do sprawnej obsługi największych zleceń, choć z przyjemnością realizujemy również małe zamówienia.

1 2
Blueboat Trade
Kozły 39
05-240 Tłuszcz