Nasza firma swoją działalność produkcyjną w zakresie zdobień odzieży rozpoczęła w 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku reklamowym pozwala nam dzisiaj lepiej rozumieć i spełniać potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie dostaw odzieży reklamowej. Przeszkolony zespół sprzedażowy doradzi w wyborze optymalnego produktu spełniającego Państwa wymagania odnośnie ceny, jakości i przeznaczenia oraz zasugeruje najlepszą metodę znakowania. Dział graficzny zadba o przygotowanie lub dostosowanie projektu graficznego do oznakowania produktu oraz przygotuje wizualizację zdobienia. Nasza produkcja z kolei, zapewni sprawne, profesjonalne i terminowe znakowanie produktów.

Wieloletnie doświadczenia w imporcie pozwoliły nam na dobór najlepszych produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzoną odzież, dobrej i bardzo dobrej jakości.

Dysponujemy rozbudowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantującym szybką realizację przy zachowaniu najwyższej jakości zdobienia. Zmotywowany i zaangażowany zespół pracujący w trybie zmianowym składa się z pracowników dysponujących bogatą wiedzą i dużym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do sprawnej obsługi największych zleceń, choć z przyjemnością realizujemy również małe zamówienia.

Nasza wieloletnia obecność na rynku i nieustannie powiększające się grono zadowolonych klientów jest naszą dumą oraz najlepszą rekomendacją naszej firmy.

Blueboat Trade
Kozły 39
05-240 Tłuszcz